ניקוי והתקנת רצפת הפרקט 2019-01-14T09:43:13+00:00

התקנת פרקט זה ממש קל!

פרקט מתוצרת MEISTER מגיע עם חיבורים קלים להתקנה השומרים על סגירה הרמטית לאורך זמן

חיבור UNICLIC וחיבור MASTER CLIC PLUS הנם החיבורים הטובים בעולם הפרקט.

כל חיפויי הרצפה של חברת MEISTER ניתנים להתקנה צפה כלומר, התקנה על גבי ספוג ולאו דווקא התקנה בהדבקה כמו רוב סוגי פרקט האחרים המגיעים ללא חיבורי UNICLIC וחיבור MASTER CLIC PLUS.

האיכות הגבוה של לוחות ה HDF והטיפול שהפרקט עובר AQUASAFE SYSTEM מייצרים עמידות גבוהה במיוחד לרטיבות ולחות.

את אופן ההתקנה ניתן לראות בסרטון הבא:

כיצד לנקות ולתחזק את רצפת הפרקט שלך:

פרקטי MEISTER הינם הפרקטים הטובים ביותר בעולם. חיפויי הרצפה ישארו מושלמים בביתך למשך שנים רבות בזכות התכונות הטכניות של מוצרינו.
ניקוי ושמירה על הפרקט הופכים קלילים באמצעות שיטה נכונה ומוצרי ניקוי המתאימים לכל סוגי הפרקט (ברשותינו ערכות ניקוי ייעודיות לפרקטי העץ, למינציה ועוד).

להלן אופן תחזוקה של חיפויי הרצפה:

1. ניקוי ראשוני לאחר התקנת ריצוף הפרקט. לאחר שהרצפה הותקנה, עליך להכין אותה לניקוי יסודי לפני השימוש בה בפעם הראשונה ("ניקוי לאחר עבודות בנייה"). בכך אתה מסיר את הלכלוך והאבק שנגרם על ידי ההתקנה ומכין את הרצפה לשימוש עתידי.

2. ניקוי רצפות הפרקט באופן קבוע. ניקוי ושאיבה הוא בהחלט הפתרון המתאים להסרת הלכלוך במהלך היומיום. בנוסף, ניגוב הרצפה עם מטלית לחה אשר טבולה במים וחומרי תחזוקה ייעודיים של חברת MEISRET המותאמים במיוחד לסוגי הפרקט השונים.

3. רענון ושימון מחדש (פעם בשנה). אנו ממליצים לרענן את הפרקט לפחות פעם בשנה עם שמן H2Oil מתוצרת MEISRET כדי לשמור על נראות הפרקט במשך זמן רב. יש להשאיר את האזור יבש לפחות 12 שעות לפני השימוש בו מחדש.